KILLSWITCH ENGAGE’in Yeni Albümünün Kapağı ve Albümden Ufak Bir Parça Burada

Yayınlandı: Ocak 26, 2013 kafakan tarafından Dış Basın, Kayıttakiler içinde
Etiketler:, , , , , , ,

Killswitch+Engage+Killswitch+with+Jesse+2012

KILLSWITCH ENGAGE, 2013’ün en heyecanla beklenen işlerinden biri olan yeni albümleri “DISARM THE DESCENT“in kapağını yayımladı! Kapak, albümden ufak bir kesit, Jesse Leach‘in yorumları ve diğer tüm detaylar burada!

Grubun 2009’da kendi isimlerini taşıyan albümlerinden sonraki ilk stüdyo albümü olacak olan “DISARM THE DESCENT“in asıl önem taşıyan yanı, 2002’de yayımlanmış ve efsane statüsüne kavuşmuş “Alive or Just Breathing” albümünden bu yana ilk kez Jesse Leach‘le (vokal) kaydediliyor olması! Grup geçtiğimiz sene sevimli kel Howard Jones‘la yollarını ayırmış ve kurucu vokal Jesse Leach‘le tekrar çalışmaya başlamıştı!

DISARM THE DESCENT” albümü Alternative Press tarafından “2013’ün en çok beklenen albümü” seçilmiş, grup ise Guitar World dergisi tarafından 2013’te takibe alınması gereken isimler arasında gösterilmişti.

Yeni albüm çalışmaları hakkında Jesse Leach şunları söylemiş:

Çok verimli bir çalışma ruhuyla bu albümün çıkışını hazırlamaktayız. Müzikten şarkı sözlerine, kapak tasarımına, bu albümle ilgili yaptığımız her şeyden gurur duyuyoruz. Benim açımdan, gösterdiğim en iyi vokal performansı oldu ki bu konuda Adam‘ın (Dutkiewicz, gitarist ve albümün prodüktörü) rehberliği ve benim yeteneklerime olan inancı gerçekten çok etkiliydi. Şu an hayatta olduğum noktadan gerçekten çok memnunum. Müthiş bir gruba geri döndüm ve yeni çalışmamızı dünyaya duyurmak için çok heyecanlıyız. Tüm fanlarımıza, bana sundukları sıcak hoşgeldinleri ve KILLSWITCH ENGAGE‘e duydukları ölümsüz sevgileri için teşekkürler!

DISARM THE DESCENT“in prodüktörlüğünü grubun gitaristi Adam Dutkiewicz, miksajını ise ANDY SNEAP (Megadeth, Testament, Nevermore, Accept, Arch Enemy, …) üstleniyor. Albümün çıkış tarihi 2 Nisan olarak belirlendi. Ön satışlar ise Şubat ayında başlayacak. Albümden ilk single “In Due Time” ise 5 Şubat’ta yayımlanacak. Bu şarkıdan küçük bir enstrümantel kısımla birlikte albüm kapağını içeren video hemen aşağıda yer almakta.

Grubun albüm kapak tasarımı ise bas gitarist Mike D’Antonio‘ya ait.

Albümde yer alacak şarkıların listesi, parça ve kapak ise şu şekilde:

 1. The Hell In Me
 2. Beyond The Flames
 3. New Awakening
 4. In Due Time
 5. A Tribute To The Fallen
 6. The Turning Point
 7. All That We Have
 8. You Don’t Bleed For Me
 9. The Call
 10. No End In Sight
 11. Always
 12. Time Will Not Remain

kse-disarm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s