TRIVIUM Yeni Albümleri Hakkında Konuştu!

Yayınlandı: Ocak 21, 2013 devourmental tarafından Dış Basın içinde
Etiketler:, , , , ,

Titllltte

TRIVIUM bascısı Paolo Gregoletto, Metal Injection‘a, yeni albümlerinin Austin/Texas’taki bir stüdyoda DISTURBED/DEVICE frontman’i David Draiman prodüktörlüğünde kaydedileceğini açıkladı.

TRIVIUM frontman’i Matt Heafy ise yakın bir zamanda PitCam.TV ile yaptığı röportajda yeni albümlerinin şarkı yazma süreci hakkında şunları söyledi:

Albüm ismimiz hazır. Şarkı isimlerimiz hazır. Demo olarak kaydedilmiş 20-25 adet şarkımız, prodüktörümüz, tasarımcımız, yerimiz hazır. Görsel materyal dahil her şey hazır durumda fakat şu an her şeyi bir sır olarak tutuyoruz. Albümün, gelecek yılın 3. yarısında çıkmasını umuyoruz. Ocak, Şubat ve Mart olmak üzere Austin/Texas’ta kayıttayız; tek söyleyebileceğim bu. Harika olacak. Gerçekten harika olacak. Albümü, diğer grupların yaptığı gibi “heavy, brutal, melodik” şeklinde metal sıfatlarıyla betimlemek çok zor. Şunu söyleyebilirim ki “In Waves“, önceki 4 albüme ayrı ayrı gönül vermiş fanları birleştiren bir albüm oldu. “Ember harika!”, “Tabii ki Crusade!”, “Hastasıyız Ascendancy‘nin!”, “Shogun çok iyi!” diyerek farklı görüşlerle ayrılan birçok fanımız vardı. Fakat, “In Waves“, bu ayrılığı sona erdiren bir albüm olup tüm fanlarımız tarafından büyük beğeni toplamıştı. İnsanlar, yeni albümde tabii ki önceki işlerimizin en iyi kısımlarının iyi bir şekilde harmanlandığını görmek isteyeceklerdir.

TRIVIUM‘un son albümü olan “In Waves“, A.B.D’de 22.000 satmıştı ve ilk haftasında Billboard 200 listesinde 13. sıradan girerek grup kariyeri için bir ilk yaşatmıştı. Önceki albümleri “Shogun“, Ekim 2008’de 24 bin’in altında bir satışla listeye 23. sıradan girmişti. Bunu, Ekim 2006’da, ilk hafta sayımlarında 31 bin kopya sattığı belirlenen ve listeye 25. sıradan giren “The Crusade” takip etmişti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s