IVAN MOODY (Five Finger Death Punch): “Derin İzler Bırakan Bir Efsane Olmak İstiyoruz”

Yayınlandı: Haziran 10, 2012 devourmental tarafından Dış Basın içinde
Etiketler:, , ,

FIVE FINGER DEATH PUNCH‘ın vokalisti Ivan Moody, bir röportajında canlı performansları hakkında konuşurken şunları söyledi:

Kendimize bir söz verdik. Birçok grupla turladık ama METALLICA, RAMMSTEIN, TOOL gibi gruplara az rastladık. Onlara “grup” demek de yanlış olur. Onlar tamamen büyük organizasyonlar. Mesela Rammstein… Onları tanıdığın an hayatın değişir. Biz de insanların “sahnede gitarlarıyla birkaç iyi şey çalıp takılan grup” gözüyle baktığı değil de böyle büyük projelerden biri olarak gördüğü gruplardan olmak istiyoruz. Küçükten büyüğe herkesin gerçek bir tecrübe yaşamasını istiyoruz. Bunu yaratabilmek için girişilen iş bazen baskı yaratabiliyor ama büyük grup olmak için bazı durumları yerine getirmemiz şart.

FIVE FINGER DEATH PUNCH, bu yıl gerçekleştirecekleri yeni yaz festival turnesi olan “Trespass America” için tarihlerini belirledi. 13 Temmuz’da Broomfield/Colorado’da başlayacak tur, 31 şehirde verilecek konserler sonrası 28 Ağustos’ta Los Angeles’ta sona erecek. Bu konserlerde kendilerine KILLSWITCH ENGAGE, POP EVIL, TRIVIUM, GOD FORBID, EMMURE ve BATTLECROSS eşlik edecek. Turne, ilk defa bir Amerika turnesine sponsor olacak olan Avrupalı Metal Hammer dergisi ile ortaklaşa gerçekleştirilecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s