RANDY BLYTHE Twitter’dan Endüstriyi Bombaladı

Yayınlandı: Mayıs 15, 2012 kafakan tarafından Dış Basın içinde
Etiketler:, ,

Twitter’da fırtınalar kopartan Lamb of God vokalisti Randy Blythe, son olarak da müzik endüstrisinin gidişatına giydirdi, giydirmekle kalmadı artık böyle bişeyin kalmadığını iddia etti, hislerimize tercüman oldu.

Marilyn Manson‘ın yeni albümü iTunes’a göre ilk hafta 38.000 satarak listeye 10. sıradan giriş yaptı. Bu adam albümünü kendisi yayımladı ve bahsettiğimiz herif 3 platinyum plak, 3 altın plak, 5 tane ilk 10’a giren albüm ve 2 tane de 1 numaraya oturan albüm sahibi birisi! Ayrıca da deli gibi takipçisi var! Belki de dünyadaki en büyük underground isimlerden birinin 10. sıradan giriş yapan albümünün 38.000 satmış olması? Bu gerçekten ACINASI dostum! Müzik endüstrisi ÖLÜYOR!

Ben Marilyn Manson dinlemem, fakat bu adam kendine has bir tarz ve yol yarattı. 3 yıldır albüm yayınlamıyor ve büyük, ÇOK BÜYÜK bir fan kitlesine sahip. Ancak adamın albümü sadece 38.000 satıyor! Bu berbat bir şey. Marilyn Manson, Lamb of God’dan kat kat büyük bir grup ve buna rağmen bizim albüm Manson’ınkinden 10.000 daha fazla satmıştı. O da bir şirkete bağlı olduğumuz yani arkamızda bir promosyon makinası olduğu için.

Marilyn Manson’ın bok gibi parası var ve bu durum onu fakir falan yapmayacak. Ama böylesine büyük bir Rock Star’ın albümü ilk haftada 38.000 satıyorsa, kimsenin daha önce duymadığı grupların ilk albümlerini çıkartırken bu piyasada kalabilmek için ne yapmaları gerekiyor dostum?

İyi şanslar bayanlar ve baylar. Buna ihtiyacınız olacak!

Randy Blythe‘ın bombalarını bizzat takip etmeniz için Twitter sayfası

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s